Loading...

O nas / Stabilny fundament

Założycielami firmy są Maciej Stecek i Szymon Matkowski. Młodzi, ale już bardzo doświadczeni przedsiębiorcy, którzy z sukcesem realizują odważne oraz spektakularne przedsięwzięcia w obszarze energetyki, budownictwa i zarządzania biznesem. Ich podejście do własnej działalności uwzględnia indywidulne i pełne zaangażowanie w każdy projekt, a prowadzony przez nich management zakłada interdyscyplinarną współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku.

MACIEJ A. STECEK
CZŁONEK ZARZĄDU

Jeden z liderów młodego pokolenia przedsiębiorców na Dolnym Śląsku. Właściciel kilku firm z sektora doradztwa biznesowego i outsourcingu usług. Prywatnie, wizjoner, filantrop i humanista, który wspiera działalność organizacji pozarządowych i przedsięwzięcia artystyczne, realizowane na terenie całej Polski.

Szymon Matkowski
CZŁONEK ZARZĄDU

Dolnośląski biznesmen, którego działalność wykracza poza granice jednego województwa. Człowiek czynu. Odważny inwestor i jednocześnie odpowiedzialny, zaangażowany obywatel, o wrażliwości aktywistycznej. Czynnie wspiera innowacyjne start-upy, ale i lokalne inicjatywy pozarządowe, których obszar działania łączy kwestie społeczne oraz kulturalne.

Barbara Milke
RADA NADZORCZA

Magdalena Matkowska
RADA NADZORCZA

Dawid Matkowski
RADA NADZORCZA

Doświadczenie

Strategia działania Stecek & Matkowski Capital Group zakłada dynamiczny rozwój podmiotu oraz inwestycje w projekty real estate na terenie całej Polski, a w przyszłości również pozostałych krajów europejskich. Ambitne plany i perspektywy rozwoju Grupy potwierdzają inne przedsięwzięcia obu właścicieli.

Pan Maciej Stecek jest m.in. założycielem i prezesem Stecek Holding S.A. – spółki doradztwa biznesowo-inwestycyjnego, która realizuje swoje działania w skali globalnej, na terenie całej Europy. Podmiot gromadzi licznych partnerów biznesowych i inwestuje kapitał w projekty usługowe oraz budowlane, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Innym przedsięwzięciem właściciela jest spółka Nexeon Group, w której skład wchodzą firmy aktywnie działające w obszarze budownictwa, energetyki, infrastruktury oraz systemów bezpieczeństwa.

Pan Szymon Matkowski to z kolei biznesmen długoletnio związany z branżą budownictwa i sprzedaży nieruchomości. Jest m.in. założycielem i twórcą holdingu SMDM, który posiada udziały w podmiotach deweloperskich, górniczych, produkcyjnych oraz technologicznych (IT). Dodatkowo, właściciel pełni funkcję członka zarządu w spółce Śniadecki Development BIS, realizującej inwestycje deweloperskie na terenie całego kraju.

Dołącz do Stecek & Matkowski Capital Group i zyskaj wpływ na kształt świata inwestycji real estate!

Kierunek: rozwój

Coraz więcej inwestycji w naszym portfolio, rosnąca liczba partnerów biznesowych i ogólnopolski charakter działalności sprawiają, że stale poszukujemy osób do naszego zespołu. Jeśli interesuje Cię branża Real Estate i posiadasz kompetencje niezbędne do realizacji kompleksowych inwestycji mieszkalnych i komercyjnych, napisz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Dołącz do Stecek & Matkowski Capital Group i zyskaj wpływ na kształt świata inwestycji Real Estate!

Poznajmy się

Realizujesz działania inwestorskie lub interesuje cię związana z nimi oferta i pomnażanie własnych środków w obszarze realestate?

Zadzwoń lub napisz.
Zainwestuj w sprawdzone i efektywne partnerstwo!

SMCG S.A.
ul. Wspólna 2
55-040 Kuklice

NIP 8961603229
REGON 388774287
KRS 0000909418